Modlimy się…

… dawno, dawno temu w ogłoszeniach zaczęły się pojawiać prośby o modlitwę. Na początku nieśmiałe, potem coraz śmielsze, a potem nastąpiła lawina. W rezultacie niewiele brakowało, a ogłoszenia o kazaniach zamieniłyby się w listę z intencjami modlitw.

Na szczęście ktoś (dzięki Mateusz ;-) ) wpadł na pomysł “intencji kazaniowych” – polega on na tym, że każda/każdy z Was może (o ile oczywiście znajdzie czas i wolę) się pomodlić w intencjach innych słuchaczy kazań. Bóg na szczęście jest nie tylko wszechmocny, ale również wszechwiedzący – więc będzie wiedział, jakie to są intencje, nawet jeśli sam modlący nie będzie miał o nich pojęcia. Pozostaje jeszcze sposób “zgłaszania” intencji – można ją po prostu zgłosić Bogu (i powinno wystarczyć) – ale jak to zwykle z nami ludźmi jest, czasem potrzebujemy czegoś bardziej namacalnego. Dlatego jak ktoś z Was będzie chciał – może wysłać maila z intencją na adres intencje(at)kazaniaksiedzapiotra.pl. Tam sobie te intencje będą leżały w
spokoju – hasło mam tylko ja (i nie zamierzam z niego korzystać do czytania tych intencji, a jedynie do administracji tym kontem) oraz Pan Bóg (w sumie to i bez hasła sobie poradzi).

Więc jak ktoś chce, by inni słuchacze kazań pomodlili się w jego intencjach, to wystarczy takiego maila wysłać – możecie wtedy liczyć na modlitwę sporej rzeszy osób (na dzień tworzenia tej strony – ponad 10 tys. osób). A o jej skuteczności przekonałem się już nie raz, czego i Wam życzę.